Kapı – Pencere – Cephe Contaları

Pencere-2
Pencere-4
Pencere-1
Pencere-3-2

Kapı, Pencere ve Cephe Contaları

Kapı-pencere ve cephe giydirme sistemlerinde kullanılan contalar, ROCSEALS’ın üretim ve pazarlamasında önemli bir ağırlığa sahiptir. Başta EPDM olmak üzere, TPE ve Silikon malzemeler ile de conta üretimi gerçekleştiren ROCSEALS, sektörün ihtiyaçlarına tam ve gerekli kalitede cevap vermektedir.

ROCSEALS, müşterilerinin talebi olması halinde, profil tiplerine en uygun conta tasarımını da en kısa sürede yapar, üretimini gerçekleştirir ve müşterisine teslim eder.

Farklı sertlik aralıklarında (30 ShoreA – 80 Shore A) üretim gerçekleştirebilen ROCSEALS, süngerli ve ipli contaları ile de müşteri ihtiyaçlarını tam olarak karşılar.

PVC SİSTEM

Pencere-2
ROCSEALS tüm pvc kapı ve pencere sistemleri için, kaplamalı fitiller dahil, çeşitli elastomerler ile üretilmiş zengin bir conta yelpazesine sahiptir. İhtiyaç duyduğunuz contalar ve teknik bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

ALÜMİNYUM SİSTEM

Pencere-4
ROCSEALS, alüminyum sistemler için müşterilerine büyük sıcaklık aralıklarına ve dış hava koşullarına dayanıklı conta çeşitleri sunmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz contalar ve teknik bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

AHŞAP SİSTEM

Pencere-1
ROCSEALS, ahşap kapı ve pencereler için, kendinden yapışkanlı ve süngerli fitiller de dahil olmak üzere, her tür conta üretimini gerçekleştirmektedir. İhtiyaç duyduğunuz contalar ve teknik bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

CEPHE KAPLAMA

Pencere-3-2
ROCSEALS, cephe kaplama sistemlerinde kullanılan özel nitelikte ve özel fonksiyonlara sahip kauçuk contaları üretmekte ve müşterilerine sunmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz contalar ve teknik bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bizimle iletişimde kalın