Pres Ürünleri

Pres-1
Pres-3
Pres-2
Pres-4

Pres Ürünleri

ROCSEALS, beyaz eşyadan otomotive, sıhhi tesisatlardan güneş enerji sistemlerine, tarımdan elektronik-elektriğe varıncaya kadar çok farklı endüstriyel alanlarda yaygın olarak kullanılan ve hatta seri üretimleri yapılmayan kauçuk takozlar, köşe takozları ve metalli kauçuk takozlar gibi kauçuk parçaları da üreterek müşterilerine sunmaktadır.

ROCSEALS, parçanın kullanım yerine ve müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak, her tür geometriye sahip ve farklı tasarım gerektiren ürünleri de tasarımdan paketlemeye kadar olan süreçte üretmektedir.

Kompresyon pres ve enjeksiyon preslerden oluşan makine parkuru ile hizmet veren ROCSEALS, yalnızca yaygın olarak kullanılan ve büyük miktarlardaki siparişleri değil, daha özel ve az sayıda sipariş gerektiren talepleri de karşılamakta ve bu konuda gereken her türlü hizmeti sunmaktadır.

Pres Conta Kesitleri Pres Conta Kesitleri Pres Conta Kesitleri Pres Conta Kesitleri Pres Conta Kesitleri Pres Conta Kesitleri Pres Conta Kesitleri Pres Conta Kesitleri Pres Conta Kesitleri Pres Conta Kesitleri

Bizimle iletişimde kalın