Hakkımızda

EPDM, SBR, NBR, CR, NR, TPE, PVC ve Silikon contalar üreten ROCSEALS, üretim tekniği olarak da ekstrüzyon, kompresyon ve enjeksiyon pres hatlarını kullanmaktadır.

 

Kalite

Kalite, sadece bir ürünün en üst kalitede üretilmesi anlamına gelmez. Aynı zamanda, müşterinin beklentilerini tam olarak karşılamak ve ürünün tam anlamıyla fonksiyonel olmasını da sağlamaktır.

Müşteri beklentileri ile uyumlu ve kusursuz ürün elde edebilmek, ancak hassas üretim proseslerini kontrol altında tutabilmekle mümkündür. Elastomer temelli ürün ve kauçuk malzeme üretiminde hammadde kalitesi, üretim zamanlaması ve sıcaklık değerleri büyük önem taşımaktadır.

ROCSEALS, hamur üretiminden nihai ambalajlamaya kadar olan tüm üretim basamaklarında kalite kontrollerini titizlikle yapar. Laboratuvar onayı olmadan ve deneme üretimlerinde istenen sonuç alınmadan, hamuru conta üretimine yönlendirmez.

Kalite standartlarını korumak ve geliştirmek için sürekli çalışan ROCSEALS, üretim proseslerini ihtiyaçlar doğrultusunda sürekli yeniler ve geliştirirken, aynı zamanda üretim teknolojisindeki son yenilikleri de yakından izler.

 

Bizimle iletişimde kalın